Bungee Leash Double

Bungee Y-kujuline rihm, mis on valmistatud kahe koeraga liikumiseks. See Bungee sobib suurepäraselt sellisteks tegevusteks nagu jooksmine, suusatamine ja koertega jalgrattaga sõitmine.

Leia edasimüüja

Kirjeldus

Algselt töötasime välja Bungee Leash Double rihma vaid professionaalseteks võistlusteks nagu suusatamine ja koerakross, kuid see on ka suurepärane vahend igale aktiivsele koeraomanikule. Bungee Leash Double vähendab nii teie kui ka teie koerte vahel tekkivat koormust. Y-rihma keskel pole metallosi; seda selleks, et see ei hakkaks liikumise ajal liikuma edasi-tagasi. Y-osa on staatiline, kuid ülejäänud bungee jalutusrihm on elastne. Selle bungee ületamatu kvaliteet on põhjus, miks näete seda enamikel sportlastel koerakrossis, suusatamises ja rattasõidus. Tuum on kootud ülitugevast kummist, mida kaitseb vastupidav polüesterkiht.
 
Bungee Leash Double on saadaval Non-stop Dogwear keerdlukk karabiiniga, mis on parim saadaval olev valik. Karabiin lukustub ise, nii et võite olla kindel, et teie koer ei pääse sellest ise lahti. Karabiin pöörleb pöördel, nii et jalutusrihm ei lähe liialt keerdu.

  • Tuum on valmistatud tugevast kummist
  • Polüester
  • kaks keerdlukk karabiini kaaluga 300 kg.

Product strengths

Every one of our product has its own strengths and weaknesses. A full circle means it excels in this category, an empty circle means it's not so good in this category.

80 Funktsionaalsus
100 Elastsus
80 Aktiivsuse tase
70 Vastupidavus

Product features

Keerdlukk karabiin

Karabiin on varustatud automaatse lukuga, mis tagab, et koer ei pääse ise lahti. Rihm ei lähe liialt keerdu, kuna karabiin keerleb pöördel.

Vastupidav

Kaitstud vastupidava polüesterkihiga.

Elastsus

Kootud südamikust kõrgtugevast kummist.

Kahele koerale

Elastne Y-jalutusrihm muudab kahe koera üheaegselt koolitamise lihtsaks. Y-osa on staatiline ja ülejäänud bungee jalutusrihm on elastne.

Community

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for nonstopdogwear is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Sulle võib meeldida ka…