Meist

Harek sportimas ühe esimese Freemotion Harnessi prototüübiga

Lugu, kuidas kõik alguse sai

Oslo, Norra 2006: meie toonane koer, Hårek, oli üks kõige andekamaid skijorningus võistlevaid koerasid. Juba varasest east peale näitas ta üles suurt potentsiaali. Vabalt joostes jooksis ta nagu leopard – pehmelt, sujuvalt ja graatsiliselt. Probleem, mida me kiiresti tähele panime kui ta oli rihma otsas, seisnes selles, et ta näitas märke hingamisraksustest ning et tema liigutused olid piiratud ning see piiras tema normaalset voolavat ja efektiivset jooksustiili. Uurides ja proovides kõiki olemasolevaid lahendusi tundusid need kõik piiravat tema liigutusi ja hingamist. Me pidime leidma lahenduse, mis laseks tal näidata oma tõelist ja täielikku potentsiaali ilma teda ennast ja tema hingamist mõjutamata.

Kuna tollaegsetest rihmadest ei tundunud ükski Hårek’le sobivat, siis oli ainukeseks lahenduseks leiutada meie enda oma. Seega hakkasime me õmblema. Sukeldudes kunsti, mis ulatus tagasi nii kaugel, kui muistsed põhjast tulnud põlisameeriklased.

Kuigi meil oli selle protsessi vältel mitmeid tagasilööke, hakkasime me nägema eeliseid selles, mis oli algselt olnud probleemiks. Me liikusime edasi ja tagasi, õmmeldes ja kontrollides. Lõpuks töötasime me välja selle, mida praegu kutsutakse Freemotion Harness. Rihmaks, mis annab koerale jooksmise ja tõmbamise ajal vaba liikuvuse ja vabad õhuteed. Näha Hårekit olema võimeline jooksma rihmaga samal moel, kui ta vabana jooksis, oli seletamatu rõõmu momendiks. Me teadsime, et me peame ka teistega ja nende koertega jagama seda rõõmu ja ühendust, mida me tundsime nähes Hårekit jooksmas täie potentsiaaliga ka rihmaga.

See on lugu Non-stop dogwear esimestest päevadest. Lugu selle lapsepõlvest, ent visiooniga tulevikule “vabastada teie koerte potentsiaal”. Võttes selle oma aluseks arvestame me alati uusi tooteid arendades koerte vaatenurka ja vajadusi. Alati!

Meist

Non-stop dogwear asutati Norras 2009 aastal. Tänapäeval Non-stop dogwear töötab välja, kujundab ja müüb koertega seonduvat varustust üle kogu maailma, antud hetkel võite te leida meie tooteid enam kui 1000 kauplusest 22 riigis. Emafirmat juhib noor meeskond Brøttumist Norras. See noor ja energiline meeskond täiustab pidevalt meie olemasolevaid tooteid ja töötab välja uusi lahendusi probleemidele, mis seisavad lemmikloomade omanike ees üle kogu maailma.

Meil on kogemus, teadmised, innukus ja silma uute toodete arendamiseks koerte perspektiivist. Olles sellele ustavad oleme me partnerlussuhetes kõige kogenenumate koerasportlastega ja professionaalidega üle kogu maailma, et arendada välja kõige kõrgema kvaliteediga ja funktsionaalsusega tooteid.

Non-stop dogwear AS asutajaliikmed: Sebastian Plur Nilssen, Kristoffer Grøtan Olsen, Fredrik Skjøldt ja Tonje Wahl Evensen

Filosoofia

Meie eesmärk on lühendatud ühte lausesse “vabastada teie koerte potentsiaal”. See lause meenutab meile seda, MIKS me teeme seda, mida me teeme – miks me püüame teha parimat koertevarustust. Me tahame teid ja teie koera aidata “potentsiaali vabastada”.

Me üritame kõigi koeraliikide, kõigi tegevuste ja kõigi raamide lõikes olla kõige parem varustusega abistaja. Olgu see sekundite võitmine võiduajamisel või frisbi püüdmine, meie varustus teeb koera tegevuse maksimaalseks.

Teame, et aktiivne koer on õnnelik koer ja õnnelik koer tähendab õnnelikku omanikku.